Kontakty

Zde naleznete kontakt na oba členy naší skupiny, nepište nám ale prosím každý váš problém. Obracejte se napřed do knihy návštěv, kde se vám dostane rychlejší odpovědi. Navíc bude řešení vašeho problému dostupné více lidem, což nám všem ušetří hodně času do budoucna.

Portrét R@ziel Martin "R@ziel" Košťál:
Aktivujte si JavaScript!
-Překlady, grafika, web
Portrét Kruci Jindřich "Kruci" Tomek:
Aktivujte si JavaScript!
-Technická divize
Facebook Naleznete nás také na sociální síti Facebook, kde na vás čekají další zajímavosti, například videa a upozornění na akční ceny her.


Newsletter přihláška
Jak se přihlásím?
Stačí kliknout na přihlášku výše nebo odkaz o dva řádky níže. Vyplní se vám mail, který odešlete ze schránky, kterou chcete registrovat pro odběr novinek. Nemusíte se bát, váš email bude v bezpečí a nebude žádným způsoben šířen.
V případě technických problému napište R@zielovi a požádejte ho o zaregistrování dané e-mailové adresy.
(Registrovat lze jen adresu ze které napíšete!)
>> Přihlásit k odběru <<
K čemu je to dobré?
Budete informování o všech podstatných věcech spojených s našimi překlady. To znamená: Výběr nového projektu, zásadní pokrok, vydání češtiny, vydání nové verze překladu. (Podporu rozesílání informací o hrách zdarma jsme ukončili, neboť si to někteří odběratelé nepřáli. Proto kvůli hrám zdarma sleduje náš Facebook, kde o nich budeme nadále informovat.)
Jak se odhlásím?
Odhlášení je stejně jednoduché, jako přihlášení. Stačí kliknout na následující odkaz a odeslat předvyplněný mail z emailu, který chcete odhlásit. >> Odhlásit se a zrušit odběr <<


Zajímavé odkazy:

Projekt:
Webová stránka:
Popis:
CZ
Více projektů
Překlady her.eu je úžasný projekt, který si dává za cíl sjednotit českou a slovenskou komunitu lidí, kteří překládají hry. Jsme velice rádi, že i my toho můžeme být součástí.
CZ
Final Fantasy
Rozsáhlý web o Final Fantasy, nejspíš největší v našich hájích.
AJ
Final Fantasy
Absolutně vše o všech dílech Final Fantasy... ale v angličtině.
AJ
Disciples 3
Rozsáhlá anglická stránka o všech dílech Disciples.
AJ
Chrono Cross
Velice bohatý web o Chrono Crossu... bohužel v angličtině.
AJ
Chrono Cross
Nesmírně obsáhlý web o Chrono Crossu, najdete tam vše, bohužel
     
ale jen v anglickém jazyce.


Naše bannery:

Pokud si chcete vložit na svůj web nebo blog odkaz na naše češtiny, můžete použít jeden z našich mini bannerů. Klikněte na vybraný banner pro zobrazení HTML kódu. Ten následně vložte do těla vašich stránek.

RK Translations RK Translations RK Translations