Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 1719 - 1738 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 1719 - 1738 | novější | nejnovější
| Michal | 30. ledna 2013 11:28:21 # |
| webové stránky | |
| zdravim,chtěl bych se zeptat jestli nebudete třeba dělat češtinu také do diciples III resurrection když jste dělali ddo základovky. byl bych za to moc vděčnej, hrát to z češtinou je úplně něco jiného. | |
| Grahf | 28. ledna 2013 15:22:59 # |
| webové stránky | |
| Už som to dohral, je to skvelá hra no. Diky za češtinu hoši :) btw: nechcelo by sa vám preložiť vagrant story? Trochu osvety pre nepoznamenaných. A ani to nie je príliš textovo hutná hra. |
|
| R@ziel | 27. ledna 2013 14:43:22 # |
| webové stránky | |
| Mako Ayoka: Záleží na tom, jestli používáš ppf patche v ePSXe nebo máš počeštěné iso soubory. Pokud máš patche, tak ePSXe bohužel obsahuje chybu a nevymění při změně CD patch. Řešení je ale snadné, po změně CD jsi na mapě světa, tak jdi do Menu a ulož si hru. Vypni emulátor, znovu zapni hru - tentokrát CD2 - a všechno bude zase v pořádku. (Řešení tohoto problém nejspíš nebude v našich silách, budeme muset doufat, že nová verze ePSXe to spraví...) Jinak CD2 už tolik hodin zábavy nenabízí, oproti CD1 je velice krátké - samozřejmě je tu ale prostor plnit úkoly herních postav a tak. |
|
| Mako Ayoka | 26. ledna 2013 23:54:42 # |
| webové stránky | |
| ah Chrono Cross je úžasná hra :) a hutná! ..veď vyše 50 hodín za mnou a stále 1. CD!! aj keď pochybujem že druhé CD bude tak dlhe, no verim ze na takych 80 hodin to este potiahne celá hra :) ..len dufam ze nebudem mat problem pri prechadzani na druhe cd ako niektorí :/ |
|
| AJ | 26. ledna 2013 11:33:19 # |
| webové stránky | |
| ahoj ja sem tu uz driv prosil o cetinu do The Last Remnant™. dotoho asi nakonec nepujdete ale pro ty co maji radi FF : The Last Remnant™ je do 29 na steamu o 50% levnejsi. osobne doporucuju. jde stahnout i demoverze. predem upozornuju hra je tezka. diky moc za cestiny co delate ps : tajne v tu cestinu doufam :D | |
| Kruci | 25. ledna 2013 13:30:24 # |
| webové stránky | |
| Zatim se zda, ze je problem s vymenou CD, pokud pouzivate Patche ve slozce ePSXe. Pokud je tam nemate a mate pocestene rovnou jednotlive CD, tak takovy problem nenastane. Vypada to, jako by ePSXe pri vymene CD nezmenilo patch, a pro druhe CD vzalo patch pro CD1 (misto CD2), cimz zpusobi problemy s grafikou, neprelozene texty a nasledny pad. Je nekdo, kdo pouziva patche ve slozce 'ePSXe/Patches' a nemel problem s vymenou CD? Pripadne, je tu nekdo kdo nepouziva patche a mel problem s vymenou CD? |
|
| beery | 22. ledna 2013 21:05:26 # |
| webové stránky | |
| ja mel ten samy problem :) | |
| Kruci | 22. ledna 2013 18:40:31 # |
| webové stránky | |
| Jsem rad ze ti to funguje:) Kazdopadne je to divna chyba:P To ze to jde ukladat i pres 'save state' jsem si pri psani te rady neuvedomil:) Mne to take spadlo pote, co jsem se snazil vylezt z te lokace. |
|
| Kruci | 22. ledna 2013 18:36:23 # |
| webové stránky | |
| A jak koukam tak mam s vymenou CD problem i kdyz aplikuji patch primo na CD soubory. Musim poradne prozkoumat:P Nekdo dalsi mel s CD2 problem? Pripadne nekdo kdo nemel s CD2 problem? |
|
| Grahf | 22. ledna 2013 18:32:20 # |
| webové stránky | |
| jaj! Som uplne zabudol, že sa dá ukldať aj pri plavbe. Tvoja rada pomohla, dik :p | |
| Grahf | 22. ledna 2013 18:28:46 # |
| webové stránky | |
| to ma napadlo, ale ako to uložiť? Cez save state sa nič nezmení. Klasický save nemám ako použiť, v sea of eden sú tri pyramidy, tie najprv musím prejsť, ale tam prd vidim s tou rozbitou grafikou. No a keď sa rozhodnem vyjsť z tej lokácie, tak ma vyhodí z hry (psxe stop working blabla...) | |
| Kruci | 22. ledna 2013 18:19:01 # |
| webové stránky | |
| Stalo se mi uplne to same:P Patchovani je zalezitost ePSXe. Aktualni reseni je: Po zmene na CD2, hned ulozit. Pak vypnout a znovu pustit emulator rovnou s CD2. |
|
| Grahf | 22. ledna 2013 17:24:46 # |
| webové stránky | |
| mám problém s CC. Po výmene disku (sea of eden) sa mi úplne rozhodí grafika a texty z druhého cd sú v angličtine. Pripadá mi to, ako by sa nepočeštilo druhé cd. Ako vlastne to patchovanie funguje? Ja som nainštaloval tie dva súbory do adresáru patches, o viac som sa nestaral. Neviem ale ako to tam je zakodované, mám dve ISO, CHRONO CROSS a CHRONO CROSS disc 2, vie to tá čeština rozpoznať? | |
| bezdus | 12. ledna 2013 16:30:02 # |
| webové stránky | |
| Díky, jste pro mě velcí machři, co se týká překladů a různých vylepšení, třeba již u zmiňované FF VII Remastered, velký respekt vám | |
| R@ziel | 11. ledna 2013 13:11:14 # |
| webové stránky | |
| Pustili jsme se do zkoumání Final Fantasy VII Remastered verze z roku 2012 - uvidíme, co v sobě vlastně skrývá a jak bude možné ji třeba vylepšit. | |
| R@ziel | 11. ledna 2013 00:18:56 # |
| webové stránky | |
| Cid1996: Uvidíme, co se s tím bude dát dělat. Nějaké modifikace bychom udělali rádi, ale je brzy na to mluvit o konkrétních. Final Fantasy VII má nejchatrnější strukturu se kterou jsme pracovali. Stačí drobná změna a všechno přestane fungovat. Každopádně chceme našemu úzkému kruhu příznivců přinést co nejlepší zážitek... |
|
| Cid1996 | 10. ledna 2013 16:36:17 # |
| webové stránky | |
| Ohledně té předělávky na FF7 nebylo by možné přeměnit hudbu z midi na hudbu jaká byla na PS1.Protože myslim že na té PC verzi tu hudbu dost podělali že by i 100 letá babka bez hudebního sluchu to dokázala zahrát 100x líp......(myswlim jako nějakej patch..) | |
| R@ziel | 9. ledna 2013 21:58:01 # |
| webové stránky | |
| Cid1996: Děkujeme moc za podporu :) Všechny uvedené projekty nám daly hodně práce, ale zároveň jsme se z nich mnohému naučili a také se pobavili. Především Final Fantasy VII, ke které se teď vracíme, abychom splatili jistý dluh, který k této hře máme. Na YouTube jsem už nějaký "letsplay" viděl, bylo to komentované Final Fantasy VIII v češtině a hrozně jsem se zasmál, když tam autor komentoval naše citoslovce "Ouha!" :lol: |
|
| Cid1996 | 9. ledna 2013 15:37:58 # |
| webové stránky | |
| Zdravím chtěl bych podekovat za češtiny které jste udělali a hlavně za FF7-9 ani si neumim představit kolik práce dalo přeložit snad 2-3tísíce textů.... Mimochodem myslim že někdo dělá na YT nemluvej let s play(průvodce prostě....) |
|
| R@ziel | 8. ledna 2013 19:11:13 # |
| webové stránky | |
| Honza: Ahoj, tohle se bohužel těžko odhaduje. Především Final Fantasy VII si vůbec netroufnu říct. U Chrono Crossu zpravidla záleží na rychlosti nejaktivnějších testerů, ale ze zkušenosti mohu říct, že verze 1.0 by mohla být vydána v únoru, doufejme, že hned začátkem. Na Letsplay video se budeme těšit, určitě nám nezapomeň napsat na Facebook nebo sem do knihy návštěv odkaz :) |
|









