Kniha návštěv
Facebook |
Instagram |
Discord |
Formulář technické podpory | Pravidla | Příspěvků:
4318
nejstarší | starší | 1739 - 1758 | novější | nejnovější
nejstarší | starší | 1739 - 1758 | novější | nejnovější
| Mako Ayoka | 9. února 2013 13:35:34 # |
| webové stránky | |
| inak nemyslíte si, že je pri takom počte hrateľných postáv nejako málo kúziel? resp. unikátnych schopností jednotlivých postáv | |
| Mako Ayoka | 8. února 2013 22:49:25 # |
| webové stránky | |
| tak Dario konečne porazený! :D....a áno, mali ste pravdu, že ten meč čo Serge získa nie je najlepší v hre :) ... | |
| AJ | 6. února 2013 17:04:45 # |
| webové stránky | |
| to vargant story hmm za to bych se taky primluvil ikdyz muj milovany last remnant bych radsi .-) btw zkousel jste nekdo tu hru ? ja sem zni unesen coz jsme uz dlouho od ff7 nezazil. | |
| R@ziel | 3. února 2013 17:39:00 # |
| webové stránky | |
| cas: Záleží na testerech, jakmile skončí, vydáme verzi 1.0. Já doufám, že nikdo český release nevydá, protože nám tím působí značné problémy. U dřívějších překladů to někdo udělal, ale použil verzi 0.9, takže všichni, kdo si hru v češtině stáhli, měli jen testovací verzi - a to už byla k dispozici dávno verze finální. Takoví lidé si to ani neuvědomují, ale pokud vývoj podrobně nesledují, tak jsou spíš na obtíž. My s Krucim pak řešíme problémy, které jsou ve finální verzi už dávno vyřešené... Přitom stáhnout si češtinu a opatchovat vlastní bin soubory není nic těžkého... a máte záruku aktuální verze. |
|
| cas | 2. února 2013 21:43:26 # |
| webové stránky | |
| Ono ten cesky bin subor skôr či nieskôr niekto urobí stačí len počkať. Btw : Kedy asi prepokladáte vydanie verzie 1.0 ? thx |
|
| R@ziel | 2. února 2013 17:43:54 # |
| webové stránky | |
| Qualigger: Bohužel, to v žádném případě nehrozí. Překladatelé nemohou podporovat pirátské šíření her, protože už samotná výroba češtin je na hranici legality. Tvorba českých releasů je ostatně zakázaná i v licenci češtiny. Jsou však přiloženy nástroje na počeštění vlastních souborů s obrazem hry, takže si každý může počeštit svá data. A myslím, že jsou velice jednoduché. |
|
| Qualigger | 2. února 2013 16:42:13 # |
| webové stránky | |
| Zdravím, nebudete v brzké době vydávat Chrono Cross primo v jednom bin/iso souboru ? Kdyz to musim mit pres patches, tak to na mym PC nejde, jinak na notebooku to je ok. Moc bych ocenil, kdyby jste to konverzovali do sebe, děkuji | |
| Elkedak | 31. ledna 2013 19:37:29 # |
| webové stránky | |
| Restartoval sem PC (chudák už to ani skoro neznal, jak se to dělá) Načetl klasický save a už to jede. Ale díky, protože sem tak rozmazlený ze savestate, že load klasiky mě nenapadl. |
|
| Kruci | 31. ledna 2013 16:45:44 # |
| webové stránky | |
| Tohle vypada na nejakou divnou chybu... doufam ze ne v cestine:P (proste, emulator narazi na spatna data a nevi co ma delat) Moznosti: 1. restartuj emulator a nahraj hru z normalnich save (ne save-states (ukladani emulatorem)) 2. pokud pouzivas patche, muzes zkusit opatchovat primo CD. Nesmis zapomenout odebrat patche ze epsxe slozky 'Patches'! 3. zkus to v anglicke verzi hry, tedy bez cestiny. |
|
| Elkedak | 31. ledna 2013 15:30:21 # |
| webové stránky | |
| Nevíte někdo co s tím? http://uloz.to/xYLCpLD/chyba-jpg |
|
| Kruci | 31. ledna 2013 14:40:05 # |
| webové stránky | |
| Pravdepdobne nemas nastavene pametove karty, nebo do tech souboru nelze zapisovat (jsou jen pro cteni). Pametove karty se nastavuji podle toho co pouzivas (emualtor/psp/psx). |
|
| lluky | 31. ledna 2013 13:24:56 # |
| webové stránky | |
| Ahoj, stáhnul jsem si tady od vás češtinu do chrono cross, nainstaloval a vse bezi akorát když chci uložit hru tak to nejde-nevíte někdo čim by to mohlo být? děkuji | |
| R@ziel | 31. ledna 2013 00:19:48 # |
| webové stránky | |
| Mako Ayoka: Hmm... snad to není spoiler, ale Dario se k tobě nepřidá - nepatří k hratelným postavám. Nicméně od něj získáš "nejlepší" zbraň pro Serge... ačkoliv o tom, zda je nejlepší můžeme diskutovat. Určitě ho dokážeš porazit :) V případě nouze zkus vygooglit ještě nějaké strategie na boj s ním. Držím palce! |
|
| Mako Ayoka | 30. ledna 2013 22:59:57 # |
| webové stránky | |
| R@ziel no jasné chapem...tak teraz neviem či sa mam dalej s nim trapit alebo pokracovat v skvelom pribehu ..mam take tusenie ze Dario by sa ku mne pridal, pričom on by vedel pouzivat mec Einlanzer ..je to velka vyhoda? oplati sa? Len prosim vyvarujte sa spoilerov :) dakujem :) | |
| R@ziel | 30. ledna 2013 20:34:35 # |
| webové stránky | |
| Grahf: Zatím je brzy určovat další projekt, těšíme se na menší prázdniny :) Kromě toho u nás platí, že cokoliv jsme v minulosti kategoricky odmítali, jsme nakonec přeložili - Final Fantasy VIII, Final Fantasy IX apod. | |
| R@ziel | 30. ledna 2013 20:32:47 # |
| webové stránky | |
| Michal: O datadisku Disciples 3 zatím jen uvažujeme, v minulosti se totiž proslýchalo, že vznikne Zlatá edice, která bude zahrnovat i datadisk a řadu novinek, třeba lodě, funkční schopnosti zlodějů a podobně + nové úkoly do původní hry. Až dokončíme současné projekty, podíváme se, jak se to pohnulo či zda to nezamrzlo. | |
| R@ziel | 30. ledna 2013 20:30:09 # |
| webové stránky | |
| Mako Ayoka: Já ho kdysi porazil i jako Serge, ale stálo mě to hodně léčení a ukládání do sstates... Každopádně jsem koukal a někdo píše následující radu (mnou neověřeno): Vybav postavy červenými elementy, pak s každou útoč útokem 1,2 nebo 3, ale nech si poslední kousek výdrže, abys mohl na závěr kola zaútočit červeným elementem. Dario by měl reagovat slabým vodním kouzlem. Když to budeš stále opakovat, prý ho není těžké porazit. Ale jak píšu, nezkoušel jsem to - radí to někdo na jednom fóru. |
|
| Mako Ayoka | 30. ledna 2013 18:54:45 # |
| webové stránky | |
| Ah ...ale ja som nemal v tej chvíli pri sebe žiadneho zlodeja ..ach jaj :/ škoda, zdá sa že je teraz takto neporaziteľný :) | |
| Elkedak | 30. ledna 2013 15:34:49 # |
| webové stránky | |
| Mako Ayoka Nejjednodušší je obléci si černé brnění, které ukradneš v souboji černému drakovi. Postavů s tímto brněním doléčují černé útoky. Já sem ho rubnul s Lynxem na levelu 35 |
|
| Mako Ayoka | 30. ledna 2013 15:25:30 # |
| webové stránky | |
| Sakra, to mi nevie nikto poradiť ako poraziť Daria? :D...už sa s ním trápim asi týždeň, a bezo zmeny :/ ...veľkú chybu som asi spravil v tom, že som čakal až kým... SPOILER!! ...až kým nebudem opäť pravým Sergom s bielou farbou (Dario je čierny,a to je kameň úrazu ...) |
|









