Podporovatelé RK-Translations

Od vydání prvního překladu v roce 2007 jsme se rozhodli uveřejnit naše číslo účtu, abychom spokojeným uživatelům našich češtin umožnili podpořit naše projekty. Cílem nikdy nebylo na češtinách vydělávat, ale spíše dát vám, našim uživatelům, možnost symbolicky nám projevit sympatie, zapojit se tímto způsobem do tvorby češtin nebo pomoct s provozními náklady webu, případně jednotlivých projektů - pořízení her, někdy i více verzí k prozkoumání, aby byla čeština co nejvíce univerzální apod. Přiznám se, že jsme si od toho nic velkého neslibovali, kdo by v dnešní době dobrovolně zaplatil za něco, co je zdarma. Proto nás neuvěřitelným způsobem překvapilo, nutno dodat, že velice příjemně, kolik z vás nás chce podpořit. Za jakýkoliv příspěvek jsme vám byli moc vděční a vůbec nehrála roli jeho výše, brali jsme to jako gesto, že se vám naše práce líbí, a to nás pohánělo vpřed. Tato stránka pak vznikla jako poděkování.
K listopadu 2016 jsme se ovšem rozhodli možnost zasílání příspěvků zrušit.
Doufáme, že po tomto kroku už se nebudou ozývat lidé, kteří nám budou nabízet peníze, jen aby se ke vznikající češtině dostali dříve než ostatní. Někteří totiž nemohli pochopit, že naše češtiny dostanou všichni bez rozdílu ve stejnou dobu - tedy ve chvíli, kdy budou řádně otestované. Pokud nám tedy chcete poděkovat a zabloudili jste až sem, napište nám raději něco hezkého do knihy návštěv nebo na Facebook a sdílejte naši práci. Vězte, že nás to potěší mnohem více.

R@ziel

Seznam podporovatelů RK-Translations:

Jméno: Přezdívka: Způsob podpory:
Jindřich Pelhřimovský "Pilda" Webhosting (2013-2016), podpora projektu
Marian Plavucha - Podpora projektu
Jaroslav Drobný - Podpora projektu
Marian Plavucha - Podpora projektu
Peter Bucani - Podpora projektu
Jan Klvanek - Podpora projektu
Jan Sajkala - Podpora projektu
David Kraus - Podpora projektu
Peter Bucani - Podpora projektu
Jaroslav Tomášek "Jára" Podpora více projektů
Jaroslav Drobný - Podpora projektu
Tomáš Mertin - Podpora projektu
Lukáš Bezdíček "BzD" Podpora projektu
Martin Pajdla - Podpora projektu
- "Leblanc" Podpora projektu
Stanislav Ernihold "bubux" Podpora projektu
Petr Medlin - Podpora projektu
Václav Ryska - Podpora projektu
*O pořadí rozhoduje pouze čas, nejnovější podporovatelé jsou nahoře.

Jak se stát podporovatelem?

Chrono Cross

K listopadu 2016 jsme tuto možnost ukončili. Pokud nám chcete poděkovat, napište nám něco hezkého do knihy návštěv a sdílejte naše příspěvky na Facebooku. Nejlepší formou podpory je pro nás nyní propagace.

V každém případě ještě jednou všem velice děkujeme za přízeň, ať už jste ji v minulosti projevili finančně nebo hezkým slovem. Těšíme se na další češtiny, které společně vytvoříme!